Lankotės Druskininkuose ar jų apylinkėse? Kviečiame išmokti taisyklingai plaukioti ežere su vienu labiausiai patyrusių irklenčių instruktorių Lietuvoje arba leistis į nuotykius nuostabiuose Dzūkijos upėse. Tik stovėdami ant irklentės nešami upės srovės galėsite pamatyti tiek daug gamtos. Kelionė irklente ne tik suteikia puikių emocijų, tačiau tai puiki viso kūno treniruotė. Jei turite irklentę, prisijunkite prie mūsų – kompanijoje plaukti daug smagiau. Jei dar neturite, ne bėda – išnuomuosime arba padėsime įsigyti.

Rami kelionė irklente Nemunu

Nemunas padės Jums ramiai plaukti pasroviui ir mėgautis lėtai kintančiais kranto vaizdais. Tai tarsi pasivaikščiojimas vandeniu, pamatysite daug daugiau nei galėtumėte pamatyti sedėdami baidarėje. Susitikimo laikas: Rezervacija telefonu – +37061150066 Maršrutas: Meilės sala – Liškiava Susitikimo vieta: prie Kolonados

Plaukimo laikas: apie 2,5val.
Kaina: 20 eur / asm. Dėl grupinių nuolaidų ir akcijų teirautis telefonu.
Eiga: susirenkame, suteikiame gelbėjimo liemenes, pasaitėlį, irklentę ir irklą. Pravedame irklavimo technikos ir saugos instruktažą. Patikriname kaip Jums sekasi, padarome kelias nuotraukas atminimui. Plaukiate grupėje apie 2,5val., susitinkame maršruto pabaigoje, parvežame Jus į susitikimo vietą. Rekomenduojame pasiimti: rūbai pagal oro temperatūrą. Nepamirškite, kad dėvėsite gelbėjimo liemenę, kuri šildys papildomai. Galite avėti tik lengvą apavą (basutės, kroksai, paplūdimio šlepetės).

Smagus nuotykis Merkyje

Plaukimas Merkiu reikalauja kiek daugiau įgūdžių nei Nemune.