Paspirtukų nuoma gamtoje

Nusipirkti bilietą

Kviečiame leistis į šeimyniškus visureigių paspirtukų žygius visoje Lietuvoje

Dabar yra pats tinkamiausias laikas ištyrinėti nuošalias gamtos kerteles. Važiuodami visureigiu paspirtuku miško takeliais galėsite mėgautis gamta netrukdomi praeivių. Buvimas gamtoje stiprina imuninę sistemą ir leidžia sumažinti stresą. Kviečiame įsigyti išankstini bilietą, kuris galios visiems mūsų organizuojamiems paspirtukų žygiams. Įsigydami jį sutaupysite. Visoje Lietuvoje planuojamų žygių grafiką rasite čia.

Daugiausiai žygių organizuojame Vilniaus, Kauno ir Druskininkų apylinkėse, tačiau atvykstame ir į kitas Lietuvos vietas.

Eiga

 • Stengiamės nevažinėti bendro naudojimo keliais ar dviračių takais: ieškome nuošalių keliukų gamtoje be asfalto
 • Šie paspirtukai skirti nuotykiams ir žygiams už miesto ribų
 • Dirbame visoje Lietuvoje. Patikrinkite mūsų renginių kalendorių ir leiskitės į nuotykius Jums patinkančiame regione.
 • Važinėdami miškais renkame šiukšles
 • Kartais važiuojame į gamtą pamedituoti, o kartais rengiame pašėlusias orientacines varžybas: paspirtukų ralio reidą.
 • Jei esate tikri pramuštgalviai, leiskitės į nuotykius miške naktį.
 • Mes neužsiimame paspirtukų nuoma: organizuojame nepamirštamus nuotykius ant paspirtukų.

Saugumas ir karantinas

Pandemijos ir karantino sąlygomis dėl asmeninio ir visuomenės saugumo labai svarbu laikytis karantino taisyklių. Todėl gerbdami jas, kviečiame stiprinti imunitetą ir semtis gerų emocijų šeimyniniame paspirtukų žygyje gamtoje.
Poilsį gamtoje nesiburiuojant, vykstant asmeniniu transportu karantino sąlygomis rekomenduoja Vilniaus miesto savivaldybė. Infektologas Arvydas Ambrozaitis teigia, kad begiojimas parkuose laikantis saugaus atstumo nuo kitų praeivių yra saugus.

 • Kelionės atstumas – 15 km
 • Kelionės trukmė – iki 3 h.
 • Vieta: miškas, ne toliau nei 30 min. automobiliu nuo Vilniaus miesto. Tikslią vietą pranešime likus savaitei iki žygio.
 • Sudėtingumas: vidutinis (keliausite nuošaliais miško keliukais)
 • Dalyvių skaičius: <5

Paspirtukai dezinfekuojami ir valomi po kiekvieno panaudojimo. Reikalaujame savo klientų naudotis apsauginėmis kaukėmis ar skarelėmis. Paspirtukai pristatomi į žygio pradžios tašką.

Naudojame Inokim OX paspirtukus su bekelės amortizatoriais ir pravažiomis padangomis.

Elektrinių paspirtukų nuoma seniai atkeliavo į didžiausių miestų ir kurortų gatves. Mes pirmieji nuomuojame paspirtukus miške. Siūlome išbandyti ekologiškus paspirtukų žygius gamtoje, pažintiniuose takuose, miško keliukuose ir etnografiniuose kaimuose. Važiuodami dviračiu pasportuosite daugiau, tačiau greičiau pavargsite, o paspirtukai leis iš tiesų atsipalaiduoti, mėgautis gamtos kvapais ir garsais, ištyrinėti slapčiausius miško takelius. Elektriniai paspirtukai leidžia nuvažiuoti net 45 km atstumą, todėl nuostabus žygis gamtoje tikrai išvedins miesto dulkes iš galvos. Tyli ir neteršianti gamtos transporto priemonė leis gerėtis gamta jai nekenkiant.

Į nuotykius siūlome leistis ypač pravažiais, bekelei pritaikytais visureigiais paspirtukais INOKIM OX. Kelio nelygumams pritaikyta važiuoklė, ypač galingas variklis, talpi baterija ir apdovanotas dizainas leis patirti net iki 45 km malonumo gamtoje.

Kviečiame griebti kelio knygą ir patirti tikrą paspirtukų Dakarą: Asfalto nemėgstame, važinėjame šunkeliais, ieškodami teisingo kelio. Išsirinkite Jums tinkantį paspirtukų iššūkį ir leiskitės į nuotykius.

Žygių paspirtukais maršrutai

Paspirtukai mieste – puiki transporto priemonė. Paspirtukai gamtoje – aktyvus būdas pailsėti. Visi mūsų maršrutai išvilioja už miesto ribų: galite rinktis oficialius pažintinius dviračių maršrutus arba mūsų parengtus ypatingus iššūkius miške, nepažymėtais keliukais ir takeliais, kuriems įveikti prireiks ne tik orientacijos, bet  ir noro leistis į smagius nuotykius. Ištroškusius ypatingų potyrių kviečiame į naktinius paspirtukų žygius miškais.

Druskininkų apylinkės

Druskininkų gatvės jau pilnos elektrinių paspirtukų. Mes kviečiame važiuoti nuo asfalto ir apžiūrėti įspūdingą kurorto apylinkių gamtą. Kelionė paspirtuku Raigardo slėniu, Švendubre, pušynų takeliais ir Nemuno pakrantėmis per kelias valandas praturtins atmintį įstabiais vaizdais, o vėjas puikiai iškedens plaukus. Prieš kelionę suteiksime kelio knygą su unikaliu, specialiai mūsų klientams sukurtu maršrutu. Griebkite paspirtuką ir leiskitės šunkeliais! Turus organizuojame kiekvieną savaitgalį – nuo penktadienio iki sekmadienio.

Vilniaus apylinkės

Kviečiame atsipalaiduoti po dienos darbų ir važinėtis visureigiais elektriniais paspirtukais vakarais, Vilniaus regiono miškais ir upių pakrantėmis. Kad orientavimosi rūpesčiai nekliūdytų poilsiui, suteiksime detalų maršrutų aprašymą: jums beliks mėgautis gamta ir smagiai riedėti paspirtuku.

Kauno apylinkės

Kviečiame atsipalaiduoti po dienos darbų ir leistis į kelionę paspirtukais Kauno apylinkių pažintiniais takais: Jiesios kraštovaizdžio draustiniu, dviračių takais nuo Marvelės iki Kačerginės, pažintiniais takais Kauno marių regioniniame parke.