Kviečiame susipažinti su ypatinga vieta Lietuvos gamtoje. Organizuojame žygius visureigiais paspirtukais Dzūkijos Nacionalinio parko miškuose ir etnografiniuose kaimuose. Mes nuomuojame paspirtukus skirtus ne asfaltui, o klaidiems miško keliukams, takeliams ir šunkeliams, todėl dalyvaudami bekelės paspirtukų žygiuose susipažinsite su atokiais gamtos turtais.

Elektrinių paspirtukų žygiai Dzūkijos nacionaliniame parke

Puvočiai – Tigro bunkeris – Merkinės piramidė – Dubininkas

Trukmė: 3-4 val.

Šis 30 km žygis elektriniu paspirtuku – ypatingas. Jo pradžia: Grūdos ir Merkio sąntakoje įsikūręs Puvočių kaimas. Per kabantį tiltą pervažiuosime Merkio upę ir judėsime link ant Merkio šlaito slypinčio rekonstruoto partizanų bunkerio. Tada važiuodami Merkio krantais ieškosime kito kabančio tilto. Jį pervažiavę judėsime link Norulių, kuriuos kirtę privažiuosime legendomis apipintą mistiškąją Merkinės piramidę. Tada miškais pajudėsime atgal link Puvočių, aplankydami šalčiausią Lietuvos kaimą – Dubininką.

Marcinkonys – Grybaulios tvenkiniai – Musteika

Trukmė: 3-4 val.

Šį paspirtukų žygį galima pradėti atriedėjus iš Vilniaus traukiniu. Pasiruoškite nuotykiams, kurie prasidės gražiausioje Dzūkijos traukinių stotyje. Tik keli šimtai metrų asfaltu ir pasieksite miško kelią vedantį į Čepkelių pelkes. Važiuoti reikės atidžiai, kad nepražiopsoti takelio, dėl kurio mesime kelią. O takelis ves tiesiai į išdžiūvusius Grybaulios tvenkinius, kurie painūs tarsi siurealus labirintas. Suradę kelią iš šios keistos vietos pajudėsime į Musteiką – vieną nuošaliausių Lietuvos kaimų, įsikūrusį Čepkelių raisto pašonėje. Senove dvelkiantis etnografinis kaimas su drėvinės bitininkystės muziejumi tikrai vertas dėmesio. Aplankę Musteiką pravažiuosime Kabelius, Margionis ir įstabaus landšafto Kapiniškių kaimą. Tada pro Darželius grįšime į Marcinkonis.