Žygis Kauno marių paukščių taku

Rezervuoti

Dabar yra pats tinkamiausias laikas ištyrinėti nuošalias gamtos kerteles. Buvimas gamtoje stiprina imuninę sistemą ir leidžia sumažinti stresą. Kviečiame leistis į visureigių paspirtukų žygį Kauno marių regioniniame parke. Žygio metu galėsite stebėti paukščius ir grožėtis dailininko teptuko vertais Kauno marių peizažais.  Žygio pradžia – Gervėnupio kaimas, iš kurio važiuosime ieškoti Žiglos upelio maumedžių. Aplankę juos keliausime į Žiglos upelio įlanką Kauno mariose, pasigrožėje ja suksimės atgal ir judėsime į Viršužiglį.  Kita maršruto dalis ves Kauno marių krantais: Duobakalnio poilsiavetėje tikrai rasite vaizdingą vietelę poilsiui ar braidymui šiltame Kauno marių vandenyje. Pievelės, pavesinės, pliažai ir paukščių regyklos marių pakrantėje leis atsikvėpti ir mėgautis gamta.  Paskutinė kelionės dalis beveik visa ves asfaltu, todėl bus lengva. Susitiksime Gervėnupyje.

  • Žygio trukmė: 3 h
  • Maršruto ilgis: 14 km
  • Kaina: 35 Eur / asmeniui
  • Pradžia: Gervėnupis (Koordinatės: 54°49’59.7″N 24°07’44.9″E)
  • Pabaiga: Gervėnupis (Koordinatės: 54°49’59.7″N 24°07’44.9″E)

 

Saugumas

Pandemijos ir karantino sąlygomis dėl asmeninio ir visuomenės saugumo labai svarbu laikytis karantino taisyklių. Todėl gerbdami jas, kviečiame stiprinti imunitetą ir semtis gerų emocijų šeimyniniame paspirtukų žygyje gamtoje.
Poilsį gamtoje nesiburiuojant, vykstant asmeniniu transportu karantino sąlygomis rekomenduoja Vilniaus miesto savivaldybė. Infektologas Arvydas Ambrozaitis teigia, kad begiojimas parkuose laikantis saugaus atstumo nuo kitų praeivių yra saugus.

Paspirtukai dezinfekuojami ir valomi po kiekvieno panaudojimo. Reikalaujame savo klientų naudotis apsauginėmis kaukėmis ar skarelėmis. Paspirtukai pristatomi į žygio pradžios tašką.

Naudojame Inokim OX paspirtukus su bekelės amortizatoriais ir pravažiomis padangomis.

Elektrinių paspirtukų nuoma

Elektrinių paspirtukų nuoma seniai atkeliavo į didžiausių miestų ir kurortų gatves. Mes pirmieji nuomuojame paspirtukus miške. Siūlome išbandyti ekologiškus paspirtukų žygius gamtoje, pažintiniuose takuose, miško keliukuose ir etnografiniuose kaimuose. Važiuodami dviračiu pasportuosite daugiau, tačiau greičiau pavargsite, o paspirtukai leis iš tiesų atsipalaiduoti, mėgautis gamtos kvapais ir garsais, ištyrinėti slapčiausius miško takelius. Elektriniai paspirtukai leidžia nuvažiuoti net 30 km atstumą, todėl nuostabus žygis gamtoje tikrai išvedins miesto dulkes iš galvos. Tyli ir neteršianti gamtos transporto priemonė leis gerėtis gamta jai nekenkiant.

Į nuotykius siūlome leistis ypač pravažiais, bekelei pritaikytais visureigiais paspirtukais INOKIM OX. Kelio nelygumams pritaikyta važiuoklė, ypač galingas variklis, talpi baterija ir apdovanotas dizainas leis patirti net iki 45 km malonumo gamtoje.