Paspirtukai ir gamtos terapija

Gamtos terapija yra sąmoningas buvimas gamtoje, susitelkiant į kūno sensorinę informaciją: kvapus, garsus, gamtos grožį. Gamtos terapija nėra sportas: tai yra sąmoningumo meditacijos forma, susigrąžinant tūkstantmečiais evoliucijos formuotą natūralų ryšį  tarp žmogaus ir gamtos. Norint surasti nuošalų gamtos kampelį be automobilių garsų ir atsitiktinių praeivių, gali tekti nukeliauti nemažą atstumą. Kadangi fizinis nuovargis nepadeda mintimis susitelkti į gamtos grožį, siūlome gražiausius – nuošalius gamtos kampelius pasiekti elektriniais paspirtukais. Smagi kelionė ir meditacija gamtoje padės pasijusti nuostabiai.

Paspirtukų Dakaras

Kviečiame dalyvauti orientacinėse paspirtukų lenktynėse gamtoje. Ilgi atstumai, įskaitos punktai, kelio knyga ir atidumas: tikro paspirtukų ralio atributai. Tiek paspirtuko pilotas tiek šturmanas būsite jūs, todėl nusiteikite smagiems bet rimtiems iššūkiams.

Paspirtukai kaimo turizmo sodyboje

Kviečiame apsistoti Dzūkijos nacionalinio parko širdyje įsikūrusiame Puvočių kaime. Taikome nuolaidas kelionėmis paspirtukais bet kurioje Puvočių kaimo turizmo sodyboje apsistojusiems kaimo svečiams. Puvočių apylinkės turtingos savo gamta ir kultūra: nuošalūs miško ežeriukai, akimis neaprėpiami miškai, upės ir upeliai, senovę menantys etnografiniai kaimai: aplinka kvieste kviečia ilsėtis aktyviai.

Vakarėliai ir įmonių renginiai su paspirtukais

Ar esate dalyvavę vakarėlyje, kurio adreso nežinote? Vakarėlyje, kuris organizuojamas nuošaliame miško kampelyje, o vienintelė transporto priemonė, su kuria galima į jį atvykti yra elektrinis paspirtukas? Taip atrodo svajonių bernvakaris arba mergvakaris.